[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”824″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

دستگاه های بدنسازی متحرک هویست

تجهیزات بدنسازی هویست از نمونه های جدید در محصولات بدنسازی باشگاهی میباشند طراحی این محصولات به گونه ای میباشد که برای انجام حرکتهای مختلف کل اعضای بدن نیز تحت تاثیر قرار میگیرند برند هویست یکی از تولید کنندگان مطرح در ضمینه تجهیزا بدنسازی میباشد که توانسته نسل جدید دستگاههای متحرک خود را به بازار عرضه نماید

 

تجهیزات هویست همیشه بهترین

حتما بخوانید: خرید لوازم بدنسازی خانگی و نکاتی درباره آن

با استفاده از یک دستگاه بدنسازی چند کاره که شامل دو عمل نسبتا ساده است، یکی تنظیم صندلی و سپس قرار دادن یک نوار یا مجموعه ای از دسته ها برای فشار یا کشش به ماهیچه مورد نظر است. این دستگیره ها به یک کابل، زنجیر یا اهرم متصل می شوند که به نوبه خود به یک دسته از وزنه های مستطیل شکل متصل می شود. بسته به مقدار توان و برنامه ورزشی که در دست دارید، اقدام به انتخاب مقدار وزنه مورد نظر کنید. اگر می خواهید وزن ۳۰ کیلو گرم را بردارید، یک قلاب فلزی را که یک پین نامیده می شود را به سوراخ روی صفحه با علامت “۳۰” قرار می دهیم. هنگام کشیدن دستگیره های دستگاه، کابل به ۳۰ کیلو گرم می رسد. هر یک از دستگاه های بدنسازی را حداقل یک بار در فضای ورزشی خود امتحان کنید.

لوازم بدنسازی هالتر ها ودستگیره ها،لوازم بدنسازی کراس آور،تجهیزات بدنسازی،دستگاه بدنسازی

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][vc_empty_space][vc_empty_space height=”3px” css=”.vc_custom_1539341198151{background-color: #000000 !important;}”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”825″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

دستگاه های بدنسازی چند منظوره

دستگاه ها بازه ای

بیشتر این دستگاه ها بازه ای از حرکت های بدنسازی را انجام می دهند، حرکت هایی به مانند: پرس سینه نشسته، پرس زیر سینه نشسته، سرشانه نشسته، حرکات کششی زیر بغل، قابلیت حرکت های کششی نیم کراس آور، حرکات مولتی هیپ (شوت)، حرکات پهلو و شکم، نشر از جلو، جلو پا نشسته، پرس پا نشسته، ساق پا نشسته، قایقی، جلوباز و سیم کش، اچ، پشت پا ایستاده، لت عمود و پشت بازو سیم کش. انتخاب نوع دستگاه بدنسازی چند منظوره با تعداد انواع حرکت ها بستگی به برنامه های ورزشی در راستای تناسب اندام و مقدار بودجه شما دارد. در زمان خرید این دستگاه ها به ابعاد، مقدار وزن، مقدار وزنه انتخابی، مقدار نیروی تحملی، صندلی و پشتی کمری (نرم بودن و دوام بالا) دقت فرمایید.

راهنمای استفاده از دستگاه بدنسازی چند کاره

دستگاه های بدنسازی چند منظوره

از راهنمایی های زیر استفاده کنید تا زمانی که بخواهید به نحوه عالی از دستگاه بدنسازی مورد نظر خود بخوردار شوید:

  • تنظیمات را انجام دهید. فقط بر روی یک حرکت تمرین نکنید، دستگاه بدنسازی چند منظوره به منظور ایجاد دامنه ای از حرکت ها ساخته شده است. به مقدار مورد نیاز بر حسب برنامه ورزشی مقدار وزنه را انتخاب کنید. به طور یقین در یک زمان یک نفر می تواند از دستگاه بدنسازی استفاده کند. اجازه دهید یک مربی به شما نشان دهد که چگونه هر دستگاه را متناسب با بدن خود تنظیم کنید. به طور کلی، مفصل را که می خواهید حرکت دهید (مثلا زانوی خود)، با اتصال دستگاهی که در حال حرکت است تشکیل دهید. شما نباید به هیچ وجه برای انجام حرکت ها، دچار فشار بیش از حد در عضلات خود شوید. اگر احساس ناراحتی می کنید، به ویژه در مفاصل، ورزش را متوقف کنید و یا تنظیمات خود را به گونه ای دیگر که برای شما ایجاد ناراحتی نکند تغییر دهید.
  • دستگاه های بدنسازی چند منظوره

  • وبلاگ
  • لوازم بدنسازی هالتر ها ودستگیره ها،لوازم بدنسازی کراس آور،تجهیزات بدنسازی،دستگاه بدنسازی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]