بدن سازی و تناسب اندام, تمرینات تناسب اندام و فیتنس

بهترین نرم افزار ورزش در خانه برای بانوان

اپلیکیشن ورزشی

اپلیکیشن های متنوع و زیادی هستند که می توانید برای ورزش کردن از آن ها بهره مند شوید. در این مقاله به معرفی برخی از نرم افزارهای محبوب و نحوه کار با آن ها می پردازیم.

بهترین نرم افزار ورزش در خانه برای بانوان

حتما برای شما هم پیش آمده که حداقل در برهه ای از زندگی خودتان تصمیم به تغییر سبک زندگی خود گرفته باشید اما به دلایل متعددی مانند شغل، دغدغه های متنوعی مانند فرزندان، مشغله های متعدد کاری، رسیدگی به امور منزل و… از این کار منصرف شده باشید.

اپلیکیشن های ورزشی می توانند ابزار های بسیار مفیدی باشند که شما می توانید به وسیله آن ها حتی در خانه هم تمرینات فیتنس را انجام دهید. بسیاری از اپلیکیشن ها بخش های متنوعی دارند که به وسیله آن ها می توانید با توجه به ابزار و تجهیزاتی که دارید تمرینات خود را استفاده کنید.

اپلیکیشن JEFIT WORKOUT CLUB

با استفاده از این برنامه می توانید تمرینات متنوعی را هم برای باشگاه و هم برای منزل به همراه داشته باشید.

در این نرم افزار می توانید سطوح مختلف تمرینی از مبتدی تا پیشرفته را مشاهده کنید.

این اپلیکیشن ورزشی سیستم های متعدد تمرینی را در بر می گیرد که می توانید تنوع بهتر و بیشتری در تمرینات خودتان داشته باشید.

در این برنامه می توانید با توجه به هدفی که دارید، عضله ای که می خواهید تمرین داده شود را انتخاب کنید و تمرینات مورد نظر خودتان را طراحی کنید و به فیتنس کلی دست پیدا کنید.

اپلیکیشن NIKE TRAINING CLUB

این اپلیکیشن نیز شامل فیلم های تمرینی و برنامه های تمرینی است که از بیش از 180 روش تمرینی استفاده کرده است و این برنامه ها را در اختیار کاربران خود قرار داده است. این اپلیکیشن توسط برند NIKE منتشر شده و گسترش داده می شود. در این برنامه می توانید برنامه های تمرینی متنوع هوازی، بدنسازی و… را مشاهده کنید و هر یک از آن ها را اجرا کنید.

در این نرم افزار می توانید سطوح مختلف تمرینی از مبتدی تا پیشرفته را مشاهده کنید. با استفاده از این برنامه که با توجه به سیستم عامل تلفن همراه خود از اپلیمیشن های متنوع می توانید نصب کنید، می توانید تمرینات مناسب در خانه را نیز با توجه به نیازی که دارید انتخاب کنید و انجام دهید و به همین راحتی به دنیای فیتنس و سلامتی بپیوندید.

اپلیکیشن FITON

این اپلیکیشن میتواند با الگوریتمی که دارد برای هر یک از تمرینات کلیپ آموزشی ارائه دهد. این برنامه یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن هایی است که می توانید به وسیله آن تمرین در منزل داشته باشید و بر اساس هدفی که دارید قدرت، استقامت، و… را افزایش دهید و بهبود ببخشید.

این برنامه بیش از 1000 ویدیوی تمرینی و آموزشی با اهداف مختلف و مربوط به عضلات متنوع در بدن را در بر دارد که می توانید با توجه به هدفی که دارید آن ها را استفاده کنید و فیت بمانید!

اپلیکیشن بیچ بادی

این اپلیکیشن نیز شال برنامه های تمرینی متنوع هوازی است که موجب بهبود فیتنس و توانایی قلبی عروقی شما می شود. در این اپلیکیشن می توانید گزینه های مختلف روش های تمرینی مانند هیت، یوگا، تمرینات قدرتی، رقص و … را در اختیار داشته باشید و با انتخاب هر یک از آن ها با تمرینات گسترده ای مواجه خواهید شد.

اپلیکیشن SWEAT

این اپلیکیشن در حال حاضر فقط برای سیستم عامل اندروید وجود دارد که می توانید از منابع معتبر دانلود و نصب کنید. در این اپلیکیشن با توجه به نیاز و اهدافی که دارید تمریناتی به صورت رندوم و چالش بر انگیزی که به صورت هفتگی هستند تولید می شوند و به همراه رژیم غذایی به شما ارائه می شود.

فیتنس بانوان

بهترین اپلیکیشن های فیتنس در خانه و باشگاه

اپلیکیشن پلوتون

این اپلیکیشن تمرینات متنوعی اعم از هوازی، قدرتی، برنامه دو در فضا آزاد و یا در منزل، دوچرخه سواری، مدیتیشن، حرکات کششی و … را در بر می گیرد. علاوه بر این، با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به صورت لایو با مربیان تمرین داشته باشید.

این اپلیکیشن رایگان نیست و برای استفاده از امکانات برنامه باید به صورت ماهیانه مبلغی را پرداخت کنید.

اپلیکیشن 7MINUTE WORKOUT

این برنامه شامل برنامه تمرینی است که 7 دقیقه طول می کشد و با استفاده از حرکات مختلفی کلیه عضلات شما را به چالش می کشاند.

اگر زمان زیادی برای ورزش ندارید و در عین حال می خواهید فیتنس خود را حفظ کنید و از مزایای فیتنس بهره مند شوید، این اپلیکیشن می تواند برای شما مناسب باشد. بعد از مدتی، می توانید به مرور زمان و وقتی به ورزش کردن عادت کردید و توانستید به تنبلی غلبه داشته باشید، زمان ورزش کردن خود را بیشتر کنید.

تمرینات متنوعی که در طی 7 دقیقه ارائه می شوند به شما این امکان را می دهند تا بتوانید در کمترین زمان از نتایج فیتنس هم بهره مند شوید.

البته که همیشه به خاطر داشته باشید یکی دیگر از موارد مهمی که باید به آن توجه کنید رعایت رژیم غذایی اصولی و مصرف پروتئین کافی است.

این اپلیکیشن بیش از 200 بررنامه تمرینی متنوع دارد که به صورت روزانه در نظر گرفته شده است و در هر روز یک تمرین 7 دقیقه ای را به کاربران خود ارائه می دهد.

اپلیکیشن HOME WORKOUT

اپلیکیشن ورزش در خانه به صورت اختصاصی برای ورزش در خانه طراحی شده است و شما می توانید بدون هیچ امکانات خاصی در خانه ورزش کنید و به تناسب اندام و فیتنس برسید. رابط کاربری این اپلیکیشن خیلی ساده بوده و برای تمام افراد ساده و آسان است.

البته که توسط برنامه، روزهایی در هفته برای شما به عنوان روز استراحت در نظر گرفته شده است که با توجه به هدف خودتان از امکانات استفاده می کنید.

اپلیکیشن GROKKER

به غیر از سلامت جسمی، سلامت ذهنی هم داریم که با این برنامه می توان هم زمان با سلامت جسمی به سلامت ذهنی هم توجه کرد. این اپلیکیشن کلاس های یوگای به صورت آنلاین و آفلاین هم در بر دارد که البته استفاده از این اپلیکیشن و امکانات آن رایگان نیست و شامل پرداخت درون برنامه ای می باشد.

اپلیکیشن GLO

این اپلیکیشن رشته های یوگا، پیلاتس و فیتنس کلی را در بر می گیرد. در این اپلیکیشن نیز جلسات تمرینی و ورزشی به صورت آنلاین و آفلاین در نظر گرفته می شود و برگزار می شود که البته برای استفاده از این اپلیکیشن نیز باید به صورت ماهیانه مبلغی را پرداخت کنید.

این اپ هم برای سیستم عامل اندروید و هم برای سیستم عامل IOS موجود است و می توانید به راحتی نصب و استفاده کنید.

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *